Naar inhoud
Home » Onze school » Samen school maken » Schoolbestuur

Schoolbestuur

Het schoolbestuur is de organisator van het onderwijs in onze school. Zij is verantwoordelijk voor het beleid en de beleidsvorming en schept de noodzakelijke voorwaarden voor een goed verloop van het onderwijs.
Ons schoolbestuur is het gemeentebestuur van Olen.

Het dagelijks bestuur wordt overgedragen aan de directie. 
  
Wij zijn een gemengde basisschool die behoort tot het officieel gesubsidieerd onderwijs.
Schoolbestuur:
Gemeentebestuur van Olen
Dorp 1
2250 Olen
tel.: 014/26.31.11
http://www.olen.be


De gemeenteraadsleden zijn:
- Seppe Bouquillon
  Burgemeester
  seppe.bouquillon@olen.be

- Jan Verbist
  Voorzitter gemeenteraad
  jan.verbist5@telenet.be

- Ellen Deswert
  1ste schepen
  ellen.deswert@hotmail.com

- Elke Tweepenninckx
  2de schepen
  elke.tweepenninckx@olen.be

- Marc T'Syen
  3de schepen
  marc.tsyen@olen.be

- Kris Gebruers
  4de schepen
  kris.gebruers@olen.be

- Chris Bakelants
  5de schepen
  chris.bakelants@olen.be

- Lisette Boeckx
  Raadslid
  roger.lisette@skynet.be

- Michel De Maeyer
  Raadslid
  -

- Gert Dierckx
  Raadslid
  gertdierckx@live.be

- Mil Haemhouts
  Raadslid
  milhaemhouts@hotmail.com

- Annelies Horemans
  Raadslid
  alies.horemans@telenet.be

- Joeri Janssens
  Raadslid
  joeri.janssens1985@outlook.com

- Steve Janssens
  Raadslid
  mail@stevejanssens.be

- Willy Maes
  Raadslid

  willy.maes00@telenet.be
 
- Dag Pas
  Raadslid
  dag.pas@telenet.be

- An Peeters
  Raadslid
  -

- Jef Peeters
  Raadslid
  jefpeeters40@gmail.com

- Riet Smits
  Raadslid
  smits.riet@skynet.be

- Sander Verboven
  Raadslid
  sander.verboven@hotmail.com

- Jan Verhaert
  Raadslid
  dr.jan.verhaert@telenet.be

- Mario Verhaert
  Raadslid
  marioverhaert@hotmail.com

- Marc Verhulst
  Raadslid
  verhulstmarc@telenet.be


Voor vragen i.v.m. het onderwijs in de gemeente kun je steeds terecht bij:
- Kris Gebruers
  Schepen van Onderwijs
  kris.gebruers@olen.be